O firmie

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, bo od 1992 r na rynku polskim i zagranicznym, zapewniamy, że wszystkie nasze wyroby są przyjazne dla środowiska i produkowane według obowiązujących norm. Posiadają wymagane atesty PZH, a wszystkie produkty są oznaczane kodami kreskowymi. Chemia nadaje się do stosowania w domach, urzędach, zakładach, restauracjach, hotelach oraz innych instytucjach.

Swoje wyroby sprzedajemy w kraju oraz w sposób ciągły eksportujemy za granicę. Produkty są eksponowane w dużych sieciach handlowych i w warunkach ostrej konkurencji sprzedawane w dużych ilościach dzięki temu, że mamy do czynienia z unikalnym i pozytywnym zjawiskiem wierności naszym produktom. W jakości produktu, estetyki i funkcjonalności opakowania dotrzymujemy kroku renomowanym koncernom chemicznym. Biorąc pod uwagę jakość i poziom produktów, cena naszych wyrobów jest bardzo atrakcyjna.

Firma jest w stanie produkować i dostarczać produkty w wymaganych terminach, jak również jest zdolna zareagować na sugestie naszych odbiorców szybciej niż jej konkurenci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, proponując wysokiej jakości produkty z możliwością negocjacji cen oraz dogodne formy płatności. Zamówienia realizujemy również z dostawą do Państwa. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sas@sas.bialystok.pl