hurtownia zniczy i wkładów Białystok

Hurtownia zniczy i wkładów Białystok

Hurtownia wkładów i zniczy Białystok oferuje nam między innymi, wciąż bardzo popularne znicze szklane. Atutem zniczy szklanych jest możliwość włożenia, większego wkładu, a większy wkład będzie się dłużej palił. Nie musimy się też obawiać, że taki znicz pod wpływem ciepła pęknie. Nowoczesne znicze szklane są połączeniem eleganckiego wyglądu i wysokiej funkcjonalności.Tańszą opcją są znicze plastikowe,…

Hurtownia wkładów i zniczy Białystok oferuje nam między innymi, wciąż bardzo popularne znicze szklane. Atutem zniczy szklanych jest możliwość włożenia, większego wkładu, a większy wkład będzie się dłużej palił. Nie musimy się też obawiać, że taki znicz pod wpływem ciepła pęknie. Nowoczesne znicze szklane są połączeniem eleganckiego wyglądu i wysokiej funkcjonalności.Tańszą opcją są znicze plastikowe, ale niestety są one mniej trwałe. Ich lekka waga powoduje, że są mniej stabilne. Większy powiew wiatru spowoduje że mogą się przewrócić i wosk wyleje się na nagrobek. Łatwo też tutaj o przepalenie plastiku. Niestety deszcz także nie jest ich sprzymierzeńcem. Wybór zniczy jest ogromny. Możemy wybierać w kształtach, wzorach i kolorach. Mogą to być znicze z dekorem czy też gładkie. Szklane i plastikowe znicze możemy podzielić na dwie kategorie: znicze zalewane i z wkładem.

Hurtownia zniczy i wkładów Białystok – lider produkcji

Każdy producent zniczy i wkładów zabiega o to, żeby jego hurtownia zniczy i wkładów miała bogaty asortyment i mogła zaspokoić potrzeby każdego odbiorcy. Dzięki zróżnicowanej ofercie pod względem rodzajów, rozmiarów i kształtów jest to możliwe. Hurtownia zniczy i wkładów Białystok oferuje także znicze gliniane otwarte. Znicze te są dość charakterystyczne, ponieważ nie posiadają pokrywy- tutaj klient sam może stworzyć dekor. Jednak nie są do końca praktyczne.

Deszcz czy wiatr mogą je łatwo ugasić z powodu braku pokrywy. Jeśli już zdecydujemy się na taki znicz to wybierzmy taki z grubym knotem. Zmniejszy to ryzyko ugaszenia płomienia. Znicze te także występują w różnych rozmiarach i kształtach. Hurtownia zniczy i wkładów wychodzi naprzeciw nawet bardziej wymagającym klientom i posiada w swojej ofercie znicze i wkłady ekologiczne. Co je wyróżnia od innych popularnych zniczy i wkładów? Na pewno jest to ich skład. Część z nich wykonujemy z olejów roślinnych. Ważny jest też czas spalania zniczy. Tutaj także wybór jest szeroki. Znicze mogą się palić od 3 godzin do 7 dni. Wszystko zależy od rodzaju z jakiego wykonany jest wosk do zniczy.

Można wybrać same wkłady do zniczy

Tutaj możemy wymienić wkłady: olejowe, parafinowe i ekologiczne- wykonane z wosku pszczelego bądź sojowego. Wkłady olejowe jest to najczęściej mieszanina parafiny i oleju palmowego. Żeby być bardziej eko niektórzy producenci używają oleju kokosowego ale jego pozyskiwanie budzi duże kontrowersje. Wkłady parafinowe są wytwarzane z parafiny z domieszką stearyny. Jednak najlepszym ale i najdroższym olejem jest wosk sojowy lub pszczeli. Wosk sojowy jest wytwarzany z nasion soi. Należy go pozbawić łupin nasiennych i rozdrobnić na płatki. Następnie jest wytłaczany.

Wosk pszczeli jest pozyskiwany z plastrów pszczelich i nie jest poddawany żadnym procesom chemicznym. Woski roślinne są też bardziej wydajne, bo palą się 3 razy dłużej niż parafinowe. Dodatkowo wosk pszczeli podczas spalania wydziela piękny miodowy zapach. Woski roślinne możemy podzielić na miękkie i twarde. Te miękkie są wlewane do rożnych niepalnych pojemników-najczęściej są to gliniane lub ceramiczne naczynia. Natomiast twarde świetnie nadają się do wytwarzania świec wolnostojących. Po odlaniu mogą przybrać różne kształty i wielkości.
Szeroki asortyment dostępny w hurtowni zniczy i wkładów Białystok na pewno pozwoli wybrać to co nam najbardziej odpowiada.