KONTAKT:
ul. Wojskiego 1A
15-521 Białystok, Zaścianki
tel/fax. (085) 743-79-50
email:sas@sas.bialystok.pl
RU UA

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo "SAS" Sp.j. od 1992 r. zajmuje się produkcją i rozwojem doskonałych środków udrażniających, soli do prania i płukania firan, odświeżaczy powietrza, odświeżających wkładów do odkurzaczy, pasty do czyszczenia, krochmalu oraz lampionów i zniczy. Produkty są przeznaczone do sprzedaży detalicznej i są przystosowane do nowoczesnych domów, urzędów, zakładów, restauracji, hoteli, instytucji, itp.Nasze wyroby są przyjazne dla środowiska, dobrze zaplanowane i produkowane według norm, posiadają wymagane atesty PZH, wszystkie produkty są oznaczone kodami kreskowymi.

Firma "SAS" sprzedaje swoje wyroby w kraju oraz eksportuje w sposób ciągły za granicę, produkty są eksponowane w dużych sieciach handlowych /np. MAKRO/, w warunkach ostrej konkurencji sprzedawane w dużych ilościach, popyt ciągle wzrasta i mamy do czynienia z unikalnym i pozytywnym zjawiskiem wierności naszym produktom. W jakości produktu, estetyki i funkcjonalności opakowania dotrzymujemy pola renomowanym koncernom chemicznym. Należy zaznaczyć, że biorąc pod uwagę jakość i poziom produktów, cena naszych wyrobów jest bardzo atrakcyjna.

Firma jest w stanie produkować i dostarczać produkty w wymaganych terminach, jak również jest zdolna zareagować na sugestie naszych odbiorców szybciej niż jej konkurenci, również i w przypadku rozwoju produkcji nowego produktu dostosować się do specjalnych wymagań w jak najkrótszym czasie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, proponujemy wysokie upusty cenowe oraz dogodne formy płatności. Realizujemy zamówienia z dostawą do Państwa firmy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami celem omówienia dokładnych warunków współpracy.

Copyright © 2009 "SAS" s.j